Unknown: mysqli::real_escape_string(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/toneryazicigrup/domains/toneryazicigrup.com/public_html/system/library/db/mysqli.php on line 45Unknown: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/toneryazicigrup/domains/toneryazicigrup.com/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 95 Hakkımızda

Hakkımızda

SD Kırtasiye Ürünleri Online mağazamıza Hoşgeldiniz


toneryazicigrup.com 2010 yılından bu yana Kartuş ve Toner dolum sektöründe hizmet vermekte olan SD Kırtasiye Ürünleri tarafından, yurdumuzun her noktasından uygun fiyatlı baskı makineleri sarf malzemelerinin temin edilebilmesi amacıyla kurulmuştur.

Firmamız kurulduğu günden itibaren müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır. Bu bağlamda, müşterilerimizin servis taleplerini en kısa sürede yerine getirebilmek için, tam donanımlı araçlarımızla yerinde dolum, tamir ve bakım hizmeti vermekteyiz.

Teknik servis elemanlarımız ezbere dayalı değil, ne yaptığını bilerek çalışmakta, bu sayede problemleri en kısa sürede, en iyi şekilde çözmektedir. Uzun yıllar sektörde edindiğimiz tecrübelerin verdiği güvenle MuadilAL.com alışveriş sitesini kurarak sadece İzmir'e değil, tüm Türkiye'ye kaliteli ürünlerimiz ile hizmetimizi ulaştırmaya gayret ediyoruz.


Müşterilerimize kaliteli Toner Kartuş ve Nokta vuruş Şerit kaset  çeşitlerini sunmayı amaçlıyoruz. Uzun bir yol kat ettik, bu yüzden size kaliteli ama bütçeye uygun ürünler sunarken tam olarak hangi yöne gideceğinizi biliyoruz. Tüm bunları mükemmel müşteri hizmeti ve güler yüzlü destek sunarken sunuyoruz.

Sektördeki en son yenilikleri her zaman gözetir ve müşterilerimizin isteklerini ilk sıraya koyarız. Bu yüzden müşterileri memnun ettik ve Yazıcı Toner endüstrisinin bir parçası olduğumuz için çok mutluyuz.

Müşterilerimizin ilgi alanları her zaman bizim için en önemli önceliktir, bu nedenle ürünlerimizi sizin için kullanılabilir hale getirmekten keyif alacağınızı umarız.